Klub potápěčů Pardubice

Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Klub je zakládajícím členem profi-centra sdružujícího profesionální potápěčské firmy a kluby v ČR a s akreditací pro výcvik a přípravu profesionálních potápěčů. Od r. 1982 sídlo Klubu - vlastní budova s parkovištěm kde jsou k dispozici klubovna, dílna a sklady s materiálním zázemím včetně vysokotlakých kompresorů, vlastní nákladní dopravou, mikrobusem a mobilní dekompresní komorou. Uprostřed Pardubic, čtyřista metrů ke krytým městským lázním s 50 m bazénem pro plavecké závody a skokanským se 4,5m hloubkou. Výcvikové středisko - dvě ubytovací budovy bezprostředně u zatopených lomů na Trhové Kamenici - a to již od roku 1964. Nejprve ve spolupráci s chrudimskými potápěči a později, od r. 1970 po záchranné operaci před "normalizací" odkoupením od likvidátora ÚV Svazarmu již jako vlastní - Klubové středisko.

Potřebujete od nás práci pod vodou?

Kontakt - Antonín Ptáček - vedoucí HČ
603 868 217
kp.pardubice@seznam.cz
tondaptacek@centrum.cz

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah