Klub potápěčů Pardubice

Menu
Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czKeramika do kuchyně i do zahrady. Kvašáky, hrnečky, sošky vodníků. Majolika. Keramické kurzy.
english1to1 - výuka angličtinyhttps://www.english1to1.czSPEAKING IS EASY - obecná a obchodní angličtina, konverzace, děti, maturanti, Cambridge zkoušky.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

Klub je zakládajícím členem profi-centra sdružujícího profesionální potápěčské firmy a kluby v ČR a s akreditací pro výcvik a přípravu profesionálních potápěčů. Od r. 1982 sídlo Klubu - vlastní budova s parkovištěm kde jsou k dispozici klubovna, dílna a sklady s materiálním zázemím včetně vysokotlakých kompresorů, vlastní nákladní dopravou, mikrobusem a mobilní dekompresní komorou. Uprostřed Pardubic, čtyřista metrů ke krytým městským lázním s 50 m bazénem pro plavecké závody a skokanským se 4,5m hloubkou. Výcvikové středisko - dvě ubytovací budovy bezprostředně u zatopených lomů na Trhové Kamenici - a to již od roku 1964. Nejprve ve spolupráci s chrudimskými potápěči a později, od r. 1970 po záchranné operaci před "normalizací" odkoupením od likvidátora ÚV Svazarmu již jako vlastní - Klubové středisko.

Potřebujete od nás práci pod vodou?

Kontakt - Antonín Ptáček - vedoucí HČ
603 868 217
kp.pardubice@seznam.cz
tondaptacek@centrum.cz

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah